Doktorlarımız

En çok oy alan doktorlarımız

Dr. Kayla Wood

General Dentist
+1800 patients

Dr. Lara Poole

Dermatologist
+2300 patients

Dr. Zac Hary

General Surgeon
+2100 patients

Dr. Jax Smith

Gynecologist
+1300 patients

Dr. Kayla Wood

General Dentist
+1800 patients

Dr. Lara Poole

Dermatologist
+2300 patients

Dr. Zac Hary

General Surgeon
+2100 patients

Dr. Jax Smith

Gynecologist
+1300 patients

Dr. Joey Doe

Gynecologist
+2400 patients

Dr. Frances Samules

Heart Specialist
+1200 patients

Dr. John Smith

Eye Specialist
+1700 patients

Dr. Kayla Wood

Dermatologist
+1900 patients
MERHABA

Bizler Güven Mobil Sağlık Hizmetleri firması olarak alanında uzman sağlık personellerinden oluşan ekiplerimizce hastalarımıza ve anlaşmalı kurumlarımıza Vip sağlık hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında ihtiyaç duyulan sağlık hizmetini (PCR-COVİD TESTİ, HIZLI ANTİJEN TESTİ, COVİD ANTİKOR TESTİ, TÜM LABORATUVAR TESTLERİ, EVDE UZMAN DOKTOR TEDAVİSİ, EVDE SERUM, PANSUMAN, ENJEKSİYON VB. TEDAVİLER, ASPİRASYON OKSİJEN TEDAVİSİ vb… ) hastalarımızın belirlediği ev, iş yeri vb... gibi konumlarda alanında uzman sağlık personellerimiz tarafından oluşturulan ekip ile sağlamaktayız.

Bu amaç doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz gemi firmalarına, gemi yolculuğuna çıkacak personeller için zorunlu olan PCR testlerinin ofis, otel, ev gibi konumlardan sağlık ekiplerimizce numuneler alınıp 3-6 saatte sonuçlanarak raporları hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra personellere dilerse 15-30dk içerisinde sonuç veren ROCHE firmasına ait %98,9 doğruluk payıyla en güvenilir hızlı kit özelliğine sahip hızlı antijen testi uygulanarak taşıyıcı ya da hastalık şüphesi olan gemi personeli tespit edilerek virüsün yayılma ve diğer personellere bulaşma ihtimali sıfıra indirgenmektedir. Ayrıca gemi yolculuğundan gelen personellere yine mobil hizmet olarak bulunduğu konumlarda Drug testi uygulanarak madde kullanımı da kurumumuzca test edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz şirket kurum vb. gibi topluluk ve buna bağlı olarak da Covid riskinin yüksek olduğu firmalara ise belirli aralıklarla uygulanan PCR ve Hızlı Antijen test taramaları ile hastalık tespit edilerek yayılma hızı sıfıra indirgenmektedir.

demo-attachment-481-about-img-right
demo-attachment-523-about-img-left
Amacımız

Firmamızın amacı sağlık hizmeti ihtiyacı duyan hastalarımıza rahat oldukları yerde güvenli bir şekilde alanında uzman ekip ile gerekli tedaviyi sunmaktır. Günümüz koşulları gereğince sağlık hizmeti almak hem oldukça maliyetli hem de karmaşık bir hal almaktadır. Hastalarımızın rahatsızlanması durumunda aktif olan hastalığa tanı konulabilmesi ve bu konuda tedaviye başlanması oldukça uzun sürmektedir bu da tedavilerde gecikmeye buna bağlı olarak da hastalığın ilerlemesine neden olmaktadır.

Firma olarak amacımız kişinin şikayetlerinin nedeni olan hastalığı bir an önce tespit etmek için uzman doktor ekibiyle hastanın tüm muayenesini gerçekleştirip gerekli kan vb. tanı yöntemleriyle gecikme olmaksızın tanının konulabilmesi ve bir an önce gerekli tedavinin başlanarak hastayı sağlığına kavuşturmaktır. Bunun dışında sağlığımızı kaybetmemek için tarama testleriyle takipte kalıp bağışıklık güçlendirmek için vitamin takviyeleri yaparak sağlığımızı korumaktır.

Profesyonel sağlık ekibimizin sağladığı doğru anamnez ve ön tanı sayesinde tanı amaçlı uygulanan testlerle hastalıkların aydınlatılmasına aynı zamanda doktor muayenesiyle belirlenen tedavinin aynı şekilde evde takip ile uygulanmasıyla hastalıkların giderilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra küresel salgın ile mücadele ettiğimiz bu pandemi sürecinde uyguladığımız tanı kitleri sayesinde hastalıkların kurum ya da aile içinde yayılması önlenmiş olup aynı zamanda bu hastalıklarla mücadele eden pozitif bireylerinde evde uygulanan tedavi sayesinde hastalığı hasarsız ve hafif atlatılması sağlanmıştır. Bu tanı kitleri arasında PCR ve Hızlı antijen testleri yer almaktadır. PCR Testi COVİD-19 da virüse ait RNA’yı gösteren, virüsün varlığını ortaya koyan ve kimliğini tanımayı sağlayan ağız ve burundan sürüntü yoluyla örnek alınarak laboratuvar steril ortamında çalışılan bir test olup sonuç süresi 3-6 saat olarak belirlenmektedir.

Hızlı antijen testi ise sağlık sektörü devi olan ROCHE firmasına ait olan kitler ile ağızdan ve burundan nazofarenksiyel sürüntü alınarak sağlık ekibi tarafından çalışılan 15-30 dakikada kesin sonuç veren hastalığı kuluçka süresinde yakalayabilen Covid-19 virüsünün tüm varyantlarına hassasiyet gösteren hasta başı kittir. Bu testin güvenilirlik oranı %98,9 olmakla birlikte piyasada yer alan en güvenilir Covid-19 antijen testi kiti olma özelliğini taşımaktadır.

Neden biz? Bizler bu göreve sadece meslek gözüyle bakmayıp aynı zaman da gönül veren insanlarız, hasta ve kurumların menfaatini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlar dahilinde en uygun tedavi ve çözümü sunmayı öncelikli hedef olarak belirlemekteyiz. Sunduğumuz hizmetler neticesinde covid pozitif tanılı 946 hastaya göğüs hastalıkları uzmanımız ve genel cerrahi uzmanımız eşliğinde uygulanan evde tedaviyle hastalarımızın bu zorlu süreci hasarsız atlatmasını sağladık. Güven Mobil Sağlık Hizmetleri olarak ayrıca 3000'ü aşkın laboratuvar testini sizlere Vip hizmet ile tarafınıza sunmaktayız. İster evden ister iş yerinizden istediğiniz yerden hizmet verebilmekteyiz. Test sonuçlarımız E-Nabız uygulamasından görülebilmesinin yanı sıra tarafınıza mail yoluyla iletilebilmekteyiz. Hastalarımıza kısa sürede Doğru, Güvenilir, Hızlı laboratuvar sonuçlarına ulaşmasını hedeflemekteyiz.